Cennik Jak bardzo cenni są dla nas Klienci oraz jak nieustannie wysoko Ich cenimy mogą o tym zaświadczyć nasi zleceniodawcy.

Cennik O tym jak możliwie nisko wyceniamy usługi aby Klienci nie odczuli tego w budżecie swoich firm, a przy tym mieli bezcenne poczucie zwolnienia z podatkowych trosk rownież mogą powiedzieć dotychczasowi Partnerzy.

CennikBez naszych Klientów wszelkie nasze działania pozbawione byłyby podstaw, dlatego też wszystkich traktujemy tak samo, niezależnie z jaką formą rozliczeń podatkowych przychodzi nam się zmierzyć. Nie stosujemy podziałów gdyż wiemy, że mały problem mikroprzedsiębiorcy jest dla niego równie istotny jak duży problem który może zaistnieć w podatkowych niuansach funkcjonowania spółki prawa handlowego.

CennikStaramy się, aby ceny naszych usług były plasowane w tych obszarach miesięcznych zestawień kosztów prowadzenia firmy, które nie wywołują negatywnych emocji. Głównymi kryteriami wyceny usługi są m.in. przyjęta forma opodatkowania, ilość dokumentów do dekretacji i wprowadzenia do systemu, rodzaj i ilość prowadzonych ewidencji i in. Po określeniu tych założeń i zapoznaniu się z uwarunkowaniami oraz oczekiwaniami z przyjemnością przedstawimy cennik za daną usługę.

Biuro Rachunkowe w Puławach Zapraszamy do współpracy